אורליאן | קידום אתרים עם חברה שמבינה עסקים – ערובה להצלחה
10975
rtl,page-template-default,page,page-id-10975,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-orlian,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

קידום אתרים – אוקי, אז הקמת אתר, מה עכשיו? איך לקוחות ידעו עליו?
איך לקוחות יגיעו לאתר שלך?

האם ידעת שרוב הלקוחות מגיעים לאתר דרך גוגל?
משמע – אם אתה לא שם אתה לא קיים!

לידיעתך, האתרים של רוב לקוחותינו מופיעים בעמוד הראשון של גוגל!
כל יום לקוחות חדשים מגיעים אליהם!

אתר מקימים עם חברה שקודם כל מבינה עסקים !

קידום אתרים הוא הנושא החם ביותר עכשיו בעולם האינטרנט.

חשוב לזכור, היום כולם, בכל העולם מחפשים מידע באינטרנט וכולם מחוברים אליו, 95% מהגולשים מחפשים מידע באינטרנט, רק השאר משתמשים בו למשחקים וכדומה.

האינטרנט כידוע הפך את העולם לכפר גלובאלי אחד גדול, ובאם אתה מכוון את האתר שלך לחו"ל, יכולים להגיע אליך לקוחות ממקומות שלא חלמת עליהם.

לאחר שבנית אתר, מה הלאה, כרגע מי שיודע עליו זה רק אתה, אשתך ואולי הלקוחות שלך שכבר מכירים אותך וסיפרת להם על האתר.

אבל רגע, מה עם כל אותם אלפי הלקוחות הפוטנציאלים בארץ ו/או בחו"ל שלא מכירים אותך?, שהרי לשם כך בין השאר הקמת את האתר.

אז קודם כל באם אנחנו נבנה את האתר, אנחנו נבנה אותו בצורה האופטימאלית ביותר כדי שיופיע במקום טוב במנועי החיפוש ואת העבודה הזאת אנחנו יודעים מצוין.
אולם יחד עם זאת כאשר ישנם הרבה אתרים באותו התחום והתחרות גדולה, כדאי להיעזר בקידום אתרים מקצועי, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה בתחום קידום אתרים שהיא תורה בפני עצמה.

היזהרו מהמלכודת הבאה: ישנן חברות קידום אתרים אשר ירשימו אתכם ויאמרו לכם: הינה אתר של לקוחות שלנו מופיע ראשון במילות החיפוש "זרי כלנית", אבל רגע, בדקו היטב, באם האתר עוסק בפרחים ובמשלוחי פרחים, אזי רוב הגולשים יחפשו "חנויות פרחים" ו/או "משלוחי פרחים" ולכן האתר אמור להיות מקודם במילות החיפוש "חנויות פרחים" או "משלוחי פרחים" ולא "זרי כלניות" שאף אחד לא מחפש וממילא לא יגיע לאתר המדובר.

לא נלאה אותך בהסברים ארוכים אבל נסקור בקצרה את הנושא קידום אתרים והשלכותיו.

אנחנו כאן באורליאן למדנו היטב וחקרנו לעומק את הנושא קידום אתרים ואף רשמנו הצלחות מרשימות ללקוחותינו הן בארץ והן בחו"ל.

קידום אתרים

כשגולש מחפש משהו הוא בדרך כלל מקבל, אלפי תוצאות במקרה הטוב ! ועשרות ומאות אלפי תוצאות בדרך כלל.
כלל ידוע שהגולש מחפש משהו במנוע החיפוש ומקבל את תוצאות החיפוש, הוא נכנס בדרך כלל ל- 10 – 20 אתרים ראשונים שמצא, לא תמיד הראשונים הם בדיוק מה שחיפש לכן מקובל שלהופיע ב- 20 מקומות ראשונים זה בסדר, כאשר כמובן השאיפה היא להופיע בעשירייה הראשונה, ולהופיע בין הראשונים זה בכלל החלום הרטוב של כל בעל אתר.

אם האתר בנוי ומעוצב בצורה נכונה ומקצועית, יש לו סיכוי טוב להופיע במקומות טובים בתוצאות החיפוש גם ללא קידום אתרים, אולם כאשר יש מספר רב של אתרים באותו התחום אז מתחילה המלחמה הקשה ואז בהחלט רצוי להיעזר בחברה מקצועית שתעשה קידום אתרים, ככל שהאתר יהיה בנוי נכון ומעוצב נכון, כך יהיה יותר קל לקדם אותו במנועי החיפוש.

קידום אתרים חייב להיעשות ע"י חברה מקצועית עם הוכחות בשטח !

זהירות: קידום אתרים הינו הליך קריטי וחייב להיעשות בזהירות ע"י מקצועיים ולא חובבנים או מתלמדים, שכן אם קידום אתרים נעשה לא נכון ותוך כדי שימוש בטריקים שונים אשר מנועי החיפוש לא אוהבים, אולי זה יניב תוצאות בחודש חודשיים ראשונים, אולם תמיד מנועי החיפוש עולים על כך ופשוט מענישים את האתרים הללו בכך שמורידים אותם משמעותית בדירוג תוצאות החיפוש, ואף לפעמים אפילו זורקים את האתרים ממנועי החיפוש כך שלעולם לא יופיעו שם יותר.

זכרו, מנועי החיפוש הם לא אתרי משחקים ואינם סלחניים, ואין עם מי לדבר שם ואין לבקש סליחה, שלא יעלה על דעתכם לתת קידום אתרים למי שלא  הביא הוכחות מוצקות בשטח והמלצות לאורך זמן.
קידום אתרים לוקח זמן, ככל שיש יותר תחרות ויותר אתרים באותו התחום כך לוקח יותר זמן לקדם אתר למקומות טובים. קידום אתרים יכול לקחת חודש ויכול גם לקחת חצי שנה, שנה ואף ויותר עד שמושגות תוצאות, תלוי גם אם קידום אתרים נעשה בארץ או בחו"ל.

למי שיודע, קידום אתרים מקצועי זוהי עבודה לא קלה אשר מצריכה הרבה שעות וימי עבודה גם על חקר השוק והמתחרים, וגם על קידום אתרך, לכן עליך להיות סבלני ולא לחפש את עצמך במנועי החיפוש כל יום.

היום באינטרנט יותר מתמיד נכון המשפט "אם אתה לא שם – אתה לא קיים"

זכרו, חובה להופיע לפחות בין 10 המקומות הראשונים !.