אורליאן | כללי הזהב להצלחת אתר האינטרנט
11857
rtl,page-template-default,page,page-id-11857,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-orlian,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

כללי הזהב להצלחת אתר האינטרנט

כולם מחפשם באינטרנט, היום לא שואלים חברים ולא עושים מחקרים, היום נכנסים לגוגל,
שם מחפשים ושם מוצאים את מה שמחפשים, אתר שלא מופיע במיקום טוב בגוגל  משמע אתר לא קיים.reward

אתר אינטרנט מצליח, הוא המפתח להצלחה של כל עסק, לא משנה מי, נגר, שרברב, מעצב אופנה, רופא, יועץ השקעות, עורך דין, לקוחות חדשים מגיעים דרך גוגל, נקודה!

רק עכשיו נתבשרנו על אתר מכירות בן 3 שנים בסך הכל, עם אלפי גולשים וקונים ביום, בשם "עדיקה" שנמכר ב- 40 מיליון ₪ לגולף.

גוגל הוציאו ופרסמו הנחיות מפורשות מה ואיך לעשות כדי שאתר אינטרנט יופיע וידורג במיקום טוב בגוגל, אי שמירה ומילוי של כל ההנחיות ללא יוצא מן הכלל יפגע במיקום ובדירוג של האתר בגוגל.

  • שמירה על עיצוב פשוט ופונקציונאלי של האתר כך שהגולש ימצא מייד את מה שחיפש ויתרכז במה שהאתר מציע ומוכר.

  • תכנות נכון של האתר, עכשווי ומקצועי ללא באגים וללא עומס של קודים לא נחוצים.

  • הקפדה ומיקוד על תכנים מתאימים ונכונים לאתר כולל מבנה קישורים בסדר הנכון.

  • על האתר להיות "רספונסיבי", מותאם לגלישה בכל סוגי הדפדפנים כולל התאמה אוטומטית לכל סוגי הטלפונים הניידים ולטאבלטים וזאת בנוסף לגלישה ממחשבים נייחים.

  • על האתר להיות מהיר ולא איטי בעלייתו לעיני גולש כולל מעבר מהיר בין הדפים השונים.

  • האתר חייב להתעדכן ולהתחדש כל הזמן ובקביעות בתכנות ובחידושים האחרונים בתחום.

  • האתר חייב להתעדכן ולהתחדש בקביעות בתכנים למיניהם רצוי פעם בשבוע שבועיים.

גוגל הינו מנוע חיפוש חכם ומתוחכם, הוא יודע לבדוק ולעקוב אחר ביצוע ההנחיות הנ"ל. גוגל לא סלחני, אתר אשר גוגל דירג כ"רע", קשה מאד עד בלתי אפשרי כמעט לתקן ולשפר את הדירוג והמיקום שלו בגוגל.

* לידיעתכם, היום כמחצית מהגולשים גולשים באתרים באמצעות טלפונים ניידים.

איתנו תהיו בטוחים שתקבלו אתר מקצועי, בנוי בטכנולוגיות החדישות ביותר, אתר ברור כשמש לגולשים, אתר הבנוי בראייה שיווקית, אתר אשר ישרת ויקדם את עסקכם, וכל זאת תוך כדי הקפדה ושמירה על ההנחיות של גוגל כך שתופיעו במיקום טוב בגוגל והאתר יביא לכם פרנסה ולקוחות חדשים.

לאחר הקמת האתר נעדכן ונשדרג את תוכנת האתר כך שכל הזמן תהייה מעודכנת בכל החידושים הקיימים כולל התאמות לגלישה בכל המכשירים כולל טלפונים ניידים אשר מתחדשים כל הזמן.

יש לנו שרתים שלנו מאד מהירים אשר גם אותם אנחנו משדרגים בקביעות כולל רוחב פס גבוה במיוחד לגלישה מהירה באתרים גם עם מספר רב של גולשים בעת ובעונה אחת.

לבנות אתר זו לא חוכמה גדולה, כמעט כל אחד יכול להקים אתר, אולם להקים אתר מקצועי אשר באמת ישרת אתכם ויביא לכם פרנסה, וזאת תוך כדי הקפדה על ההנחיות הנ"ל, לא כל אחד יכול.